• Anasayfa
  • Yazılım
  • Samsung, Android N’in Hangi Numaraya Sahip Olacağını Ortaya Çıkardı

Samsung, Android N’in Hangi Numaraya Sahip Olacağını Ortaya Çıkardı

0
0
0
0
0
Android N’i duyuran Google, bu sürümün hangi numaraya sahip olacağından bahsetmemişti. Samsung, Android N’in sürüm numarasını ortaya çıkardı.
Google, geçtiğimiz ay Android N’in duyurusunu gerçekleştirmişti. İşletim sisteminin son sürümümüm M’den sonra N ismiyle geleceğini tahmin ediyorduk fakat sürüm numarasından bahsedilmemesi, kafalarda hangi numarayla geleceği konusunda bir soru işareti oluşturmuştu. 2014 ve 2015 yıllarındaki Android sürümşeri Lollipop 5.0 ve Marshmallow 6.0 olarak lanse edilmişti. Muhtemelen N ile de sıralama bozulmayacak ve sürüm 7 numarasıyla duyurulacak. En azından Samsung’un elde ettiği raporlar bu yönde.

Samsung’un yakın zamanda ortaya çıkardığı yeni bir çoklu pencere özelliği olan SDK -birçok Galaxy ürününde bulunacak-, Android N ile uyumlu olacak şekilde belirtildi. Yalnızca N isminden bahsetmeyen Samsung, bu sürümün hangi numarayla geleceğini de ortaya çıkardı: 7.0Elbette bu numaranın Android N için büyük öneme sahip olduğunu söyleyemeyiz. Bizim de Android’le ilgili haberlerden bahsederken daha çok kullandığımız şey, sürümün sahip olduğu isim. En son bu konuyla bir makale yayınlamıştık, fakat hala %100 geçerliliğinin olmadığını unutmamak gerekiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0