• Anasayfa
  • Yazılım
  • Samsung’dan Mobil Platformu İçin Oyun Kaydetme Uygulaması: Game Recorder+

Samsung’dan Mobil Platformu İçin Oyun Kaydetme Uygulaması: Game Recorder+

2
1
1
0
0
Samsung'un yeni uygulaması Game Recorder+ sayesinde artık mobil üzerinden oyunları kaydederek sosyal ağlarda paylaşabileceksiniz.
Oyunlar sadece üretici şirketleri için değil, oyun severlerin de gelir kaynağı olmaya başladı. Buna en güzel örnek, sadece YouTube üzerinden popüler oyunları kaydederek takipçileriyle paylaşan ve yıllık milyon dolarlar kazanan YouTuber’lar. Ortalama bir PC ile rahatlıkla kayıt edilebilen oyun videoları, artık mobil üzerinden de kayıt edilebilecek.

Samsung’un Game Recorder+ isimli uygulaması, mobil üzerinden oynadığınız oyunları kaydederek sosyal ağlarda paylaşma olanağı sunuyor. Oldukça basit bir kullanımı olan uygulama, oyuna başlamadan önce kaydet tuşuna bastığınız andan itibaren oynadığınız bölümü kaydetmeye başlıyor. 

Uygulamanın en hoş kısmı ise, YouTube’daki oyun paylaşımlarında olduğu gibi kendinizin de oyunun içerisinde kaydedilebiliyor olması. Sadece oyundaki sesin algılandığı kayıt işlemi sırasında telefonunuzun yavaşlamaması için Game Boost özelliği çıkarmış. Bu özellik, cihazınızın RAM’ini optimize ederek kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor.Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S5, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3 ve Galaxy Note 4 cihazlarıyla uyumlu olan bu uygulamayı aşağıdaki link üzerinden indirebilirsiniz.
 
  Samsung Game Recorder+


2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0