• Anasayfa
  • Yazılım
  • Samsung S6 ve S6 Edge'e Gelen Güncelleme Pil Ömrünü Uzatıyor

Samsung S6 ve S6 Edge'e Gelen Güncelleme Pil Ömrünü Uzatıyor

1
0
0
0
0
Samsung S6 ve S6 Edge'e Gelen Güncelleme Pil Ömrünü Uzatıyor
Bu sabah T-Mobile’ın Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge kullanıcılarına sunulan güncelleme, Samsung’un yeni amiral gemisine daha uzun kullanım süresi sunuyor.
Herhangi bir yeni özellik ya da uygulama barındırmayan güncelleme, işletim sistemindeki bazı hataları ve kusurları düzeltirken batarya kullanım süresini de uzatıyor.

Samsung’un her ülkede farklı seri numarası ve ufak farklılıklar ile çıkardığı modellerinden G920TUVU2COF8 seri numaralı cihazlar için yayınlanan güncelleme diğer modeller için ne zaman yayınlanacak ya da yayınlanacak mı bilinmese de Fransa’da dağıtılan G920FXXU2BOG8 ve G925FXXU2BOGB seri numaralı cihaz için de yayınlanan bir güncelleme için de batarya ömrünü uzatan bir güncelleme ifadesi yer alıyor.

Cihazınızın seri numarasını kontrol ederek ya da ayarlar menüsünden güncellemelerinizi kontrol ederek sizin de bu güncellemeyi alıp almadığınızı öğrenebilir ya da Samsung’un ilginç ürün politikasını bekleyip güncellemenin Türkiye’deki cihazlar için de yayınlanıp yayınlanmayacağını görebilirsiniz. (neden böyle şeyler yapıyorsun Samsung, neden?)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0