Microsoft, Skype for Business'ın Betasını Yayınladı

1
0
0
0
0
Microsoft'un Windows 10 lansmanındaki bir diğer detay olan "Skype for Business"ın Teknik Önizleme Sürümü, yani Beta sürümü yayınlandı.
Tam sürümünün çıkması merakla beklenen Windows 10'da birçok yeni özellik ile beraber gelecek olması Windows kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Her ne kadar iyi olsa da Windows 8 ve 8.1'den tam istediği verimi alamayan kullanıcılar için bir dönüm noktası olması beklenen Windows 10'da lansmanda bahsedilen birçok yenilik bulunuyor.

Aslında üzerinde çok değinilmese de özellikle iç dünyası için bir önemli çözüm olacak Skype for Business için herhangi bir gelişme gündeme hiç gelmemişti. Fakat Microsoft bugün sonunda İş İçin Skype olarak adlandırabileceğimiz iş dünyanısa özel olacak Skype versiyonunu teknik önizleme sürümünü, yani betasını yayınladı.Microsoft'un şu anki video konferans görüşmesi sağlayan Lync kullanıcılarına özel olarak açılan betada klasik Skype dizaynı göze çarpıyor. Fakat Lync uygulamasından tanınan online toplantı, kurumsal düzeydeki güvenlik ve Bilişim teknolojileri departmanı için uyumluluk ve kontrol araçları bölümleri bulunuyor. Ayrıca Lync ve Skype kullanıcılarını da buluşturan uygulama üzerinden sizin kurumunuzda olup olmaması önemli olmadan istenilen kullanıcı ile iletişim kurulabilmesini sağlıyor.Ayrıca Office uygulamalarına da bağlantı sunan Skype for Business, Outlook için de direkt bağlantı sunuyor.Eğer şirketiniz Lync uygulamasını veya benzer uygulamaları kullanıyor, veya bu yeni uygulamayı kullanmak istiyorsa bu adres üzerinden indirerek şirket olarak test edebilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0