• Anasayfa
  • Yazılım
  • Sony, Xperia M4 Aqua ve Aqua Dual İçin Güncelleme Onayı Aldı

Sony, Xperia M4 Aqua ve Aqua Dual İçin Güncelleme Onayı Aldı

0
0
0
0
0
Sony, Xperia M4 Aqua ve Aqua Dual İçin Güncelleme Onayı Aldı
Akıllı telefonlarımızın en büyük dertlerinden biri olan güncelleme eksikliği özellikle Android kullanıcılarının sıklıkla yakındığı problemlerden biri; ancak Sony gibi firmalar çoğu markadan bir adım öne çıkıyor güncelleme konusunda.
Bugün yaptığı başvuru ile Sony’nin Xperia M4 Aqua ve Aqua Dual modellerine de yeni bir güncelleme geleceği öğrenilirken bu güncellemeye dair bazı detaylar da ortaya çıktı.

Her ne kadar çok büyük bir güncelleme olacağını söyleyemesek de çeşitli hataların düzeltildiği ve Staghefright’ın güvenlik açıklarının kapatıldığı bu güncellemenin özellikle M4 Aqua ve Aqua Dual kullanıcılarının uzun süre kullanımdan sonra telefonlarının çok ısındığını rapor etmesi nedeniyle yayınlandığı söylenirken işlemci ısısını kontrol edebileceğiniz ve cihazınızın daha güvenli ısı değerlerinde daha stabil çalışmasını sağlayabileceğiniz bir yamanın da bu güncellemeye dahil edileceği söyleniyor.

Yakın bir gelecekte Amerika’da yayınlanacağı söylenen güncellemenin versiyon numarası M4 Aqua tek sim kartlı model için 26.1.A.2.147, çift sim kart desteği olan Aqua Dual için ise 16.1.B.2.129 olarak belirlenmiş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0