Spartan’ın Adı Çıkmadan Değiştirilecek mi?

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz hafta Microsoft’un Windows 10 lansmanı sırasında yeni web tarayıcısının da onaylandığını görmüştük. Fakat Spartan adı, Windows 10’un son halinde bile hala geçmiyor. Bunun sebebinin ise şirketin isim konusunda hala kararsız olmasından kaynaklandığı ortaya çıktı.
Geçtiğimiz hafta Microsoft’un Windows 10 lansmanı sırasında yeni web tarayıcısının da onaylandığını görmüştük. Fakat Spartan adı, Windows 10’un son halinde bile hala geçmiyor. Bunun sebebinin ise şirketin isim konusunda hala kararsız olmasından kaynaklandığı ortaya çıktı.

WindowsCentral’in haberine göre şirket, bir süre öncesine kadar tarayıcının son adı için karar vermeye çalışıyordu. Bu konuyla ilgili bir de anket düzenleyen Microsoft, Edge, Elixa, Endeavor, Entourage, Evex ve Evo isimlerini ön plana çıkarmış. Fakat kullanıcılardan gelen yorumlarda Spartan ismine çok alışıldığını ve dolayısıyla Microsoft’un bu isim üzerinde daha fazla yoğunlaşacağını düşünüyoruz. Bir kullanıcı olarak şahsi fikrim de kısa ve anlaşılır olmasından yana. Spartan adına ben de çok alıştım, fakat bir kerede doğru okuyanın neredeyse çıkmayacağını düşündüğüm Endeavor’u nasıl listeye koydular, onu da anlamış değilim. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0