Spartan'ın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Microsoft'un yeni tarayıcısı olan Spartan geliştirilmeye devam ediyor. Windows 10'a eklenecek olan bu tarayıcının yeni ekran görüntüleri de ortaya çıktı.
Çinli ITHome sitesi tarafından yayınlanan habere göre Microsoft'un yeni tarayıcısı olacak Spartan'ın yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Bir Microsoft partneri tarafından elde edildiği belirtilen görseller ile biraz daha detaylı olarak yeni tarayıcıyı görebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi Microsoft firması senelerdir kullandığı tarayıcısı olan Internet Explorer'a gelen eleştiriler sonucunda geliştirmeye başladığı Spartan, dünyada en çok kullanılan tarayıcılardan olan Chrome'un motorunu kullanarak daha iyi bir tarayıcı deneyimi amaçlıyor.Sade bir tasarıma bürüneceği anlaşılan Spartan'ın Webkit desteğiyle beraber ön plana çıkacağı düşünülmekte. Ayrıca Windows 8 ile dokunmatik panellere sahip tablet ve bilgisayarlarda da kullanım sağlayan işletim sisteminin ürünü olarak, bu tarayıcı da dokunmatik panellerde de tam destek sağlayarak bir fark daha ortaya koymaya çalışacak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0