Tesla Model S İçin Apple Watch Uygulaması: Remote S

0
0
0
0
0
Allen Wong adlı uygulama geliştiricisi tarafından Tesla Model S araçları için uzaktan kontrol sağlayan bir Apple Watch uygulaması geliştirildi. Remote S adlı uygulama neredeyse araçtaki bütün özellikleri kullanabiliyor.
Bildiğiniz gibi Apple Watch için gün geçtikçe destek artmaya başladı. Aynı zamanda hem Android platformunda hem de iOS platformunda gördüğümüz akıllı araç sistemleri sayesinde telefonunuz veya akıllı saatiniz ile kontrol edilebilir yapıda olmaya başlayan bu arabalar daha cazip görünüyor.

Tesla'nın Model S serisi araçları ünlü ve daha önce ELKS Software ekibi tarafından Tesla Car adlı bir Apple Watch uygulaması geliştirildi. Bu uygulama ile arabayı kitleyip açma, farları açıp kapama gibi birçok detaya yer veirlmişti.Fakat Allen Wong adlı bir geliştirici bu uygulamayı baz alarak çok daha fazla geliştirdi. Remote S adını verdiği uygulama şu anda sertifika süreci ve Apple izinleri aşamasında olduğu için yayında değil, fakat paylaştığı YouTube videosu ile şimdiden dikkat çekti.Yukarıda saydığım özelliklerin tümüne sahip olan Remote S adlı uygulama ayrıca şarj kapağını açıp kapama, şarj işlemini başlatıp durdurma, açılır-kapanır tavan kontrolü, araç kliması kontrolü gibi birçok fazla özelliğe sahip. Anahtarsız olarak Apple Watch ile çalıştırabildiğiniz Remote S, araç şarj olurken maksimum şarj olma limitini de ayarlamanıza olanak tanıyor.Remote S adlı uygulamanın çalışmasını Allen Wong'un paylaştığı aşağıdaki videodan görebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0