• Anasayfa
  • Yazılım
  • WhatsApp’ta Aslıhan’dan Gelen Mesajdaki Linke Tıklamayın!

WhatsApp’ta Aslıhan’dan Gelen Mesajdaki Linke Tıklamayın!

0
0
0
0
0
İki kuruşluk WhatsApp keyfimiz var, o da niyeti bozuk kişiler tarafından suistimal ediliyor. Direkt olarak başımıza gelen olayı sizlerle paylaşmak istedik.
Söylemesi ayıp ofisten birkaç arkadaş işimize ara verip çay içelim dedik. Günün yorgunluğunu biraz bertaraf edelim derken iş arkadaşlarımdan bir tanesine tanımadığı bir numaradan mesaj geldi. Eski IRC zamanlarından kalan ‘slm’ yazısıyla başlayan konuşma, sonrasında ‘tanışalım ben Aslıhan’la devam etti. Son olarak ‘resimlerime oradan bakabilirsin’e kadar gitti muhabbet. 

İşin aslı(han), WhatsApp’ta ‘şuradaki uygulama üzerinden konuşalım’ dediği uygulama Android platformunda yer alan bir uygulamaymış (biz de bu vesileyle öğrenmiş olduk) fakat yine de olayın nerelere varacağını kestiremezsiniz. ‘İlik gibi hatunmuş’ deyip Aslıhan’ın fotoğraflarından bir tanesine bakmak istediğinizde telefonunuza virüs girebilir, ‘lanet olsun seninle tanıştığım zamana’ diyebilirsiniz. O yüzden duygularımızla oynayan, yalnızlığımızı fırsat belleyip bizlerden istifade etmek isteyen Aslıhan’ların bu oyununa gelmemenizi tavsiye ederim. 

Arkadaşımızın yaşadığı konuşmanın tamamını aşağıda olduğu gibi gösterdik. (baktım da hakikaten güzel hatunmuş. şaka şaka ne bakcam)


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0