WhatsApp'ın Web Sürümüne Güncelleme Geldi

0
0
0
0
0
WhatsApp'ın Web Sürümüne Güncelleme Geldi
En çok kullanılan sohbet uygulamalarından WhatsApp’ın bilgisayarınızda kullanabildiğiniz web tarayıcısı sürümüne gelen güncelleme artık sohbetleriniz ve kişileriniz üzerinde daha fazla kontrol sunuyor.
Ocak ayında kullanıma açılan WhatsApp’ın web tarayıcısında kullanılabilen, böylece her mesaj geldiğinde telefonunuza bakmanızı gerektirmeyen web sürümü, çok basit yapıda ve sadece sohbetlerinize kısa yoldan erişme imkanı veren bir eklenti idi. Son gelen güncelleme ile artık WhatsApp Web; kişileriniz, sohbetleriniz ve grup konuşmalarınız üzerinde daha fazla seçenek sunar hale geldi.

WhatsApp Web’de artık profil fotoğrafınızı ve durum mesajınızı değiştirebiliyor ve bazı arayüz ayarlarınız ile oynayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda ayarlar butonu ile yeni gelen güncelleme sayesinde mesajlarınızı silebiliyor ya da arşive taşıyabiliyor, grup konuşmalarınızı silebiliyor, sessize alabiliyor ya da onları daarşive taşıyabiliyorsunuz.

Bu gibi sohbet özelliklerinin yanı sıra klavye kısayolları da eklenen WhatsApp’ın web sürümünde bu kısayolların henüz stabil çalışmadığı da belirtilmiş.WhatsApp’ın web tarayıcı sürümünü bilgisayarınızda kullanmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0