Winamp'ı Bundan Sonra Web Üzerinden Kullanabileceksiniz

5
1
0
0
0
​Winamp, bildiğiniz gibi 2013 yılında alınan sürpriz bir kararla üreticisi tarafından kapatılmıştı. Fakat yazılımcı Jordan Eldredge, Winamp’ın web versiyonunu HTML5 formatı üzerinde kurmuş durumda.
Winamp, bildiğiniz gibi 2013 yılında alınan sürpriz bir kararla üreticisi tarafından kapatılmıştı. Fakat yazılımcı Jordan Eldredge, Winamp’ın web versiyonunu HTML5 formatı üzerinde kurmuş durumda.
 
Winamp, bir zamanlar bilgisayarların vazgeçilmez video ve müzik oynatıcısıydı. Artık fonksiyonu üst düzey birçok video ve müzik oynatıcısı bulunsa da işin içine maziler girdiği zaman insan kendisini biraz kötü hissediyor.
 
Yazılımcı olan Jordan Eldredge, birçok kullanıcı gibi Winamp aşığı olsa gerek ki, bu efsaneyi web üzerinden tekrar hayata geçirdi. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz medya oynatıcısı, HTML5 tabanlı olarak geliştirilmiş ve hiçbir kurulum gerektirmeden tarayıcınız üzerinden kullanabiliyorsunuz.


 
Winamp 2.9 sürümünü çalışır hale getiren bu web sürümü üzerinde çalışmalarına devam eden Eldredge, yakın bir zamanda Winamp’ın tüm fonksiyonlarını kullanılabilir hale getirecek.
 
En azından “anılarınızı tazelemek” amacıyla  Winamp’ın medya sürümünü kullanabilirsiniz.
5
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
0
0
0