Windows 10'a Ait Yükleme Ekranı Görüntüsü Yayımlandı

0
0
0
0
0
Tanıtıldığı günden bu yana hakkında çıkan haberlerin ardı arkası kesilmeyen Windows 10’un uzun zamandır değişmeyen yükleme ekranında değişikliğe gidileceği söyleniyor. Neowin.net tarafından çizilen ekran görüntüsünün, konuyu yakından takip eden kullanıcılar arasında kısa sürede yayıldığı söyleniyor.
Tanıtıldığı günden bu yana hakkında çıkan haberlerin ardı arkası kesilmeyen Windows 10’un uzun zamandır değişmeyen yükleme ekranında değişikliğe gidileceği söyleniyor. Neowin.net tarafından çizilen ekran görüntüsünün, konuyu yakından takip eden kullanıcılar arasında kısa sürede yayıldığı söyleniyor.

Neowin.net tarafından çizilen yükleme ekranı görüntüsüne göre, ekranın orta kısmında ilerleme çubuğu görevini alan bir daire bulunuyor. Ekranın en üst kısmında "Windows 10 Teknik Önizleme Yükleniyor" yazısı, onun hemen altında ise "PC'niz birkaç kez baştan başlayacak. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın" yazısı yer alıyor. Oldukça sade bir yapıya sahip olan yükleme ekranının en alt tarafında ise yapılan işleme ait farklı aşamalar bulunuyor. Söz konusu ekranın yenilenmesi şirketin diğer ekranlarda yapacağı değişiklerin ilk sinyalleri olarak gösteriliyor. Unutmadan, bu ekranın hiç kullanılmama ihtimalin de bulunduğunu haberimize ekleyelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0