• Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows 10’a Kasım Ayı İçerisinde Dev Bir Güncelleme Geliyor!

Windows 10’a Kasım Ayı İçerisinde Dev Bir Güncelleme Geliyor!

0
0
0
0
0
Windows 10’a Kasım Ayı İçerisinde Dev Bir Güncelleme Geliyor!
Microsoft’un Windows 10 için Kasım ayında getireceği dev güncelleme, işletim sistemine birçok yeniliğin kazandırılmasını sağlayacak.
Windows 10, çıktığı zamandan bu yana olumlu yeniliklerinin yanı sıra eksik yönleriyle de sürekli olarak eleştirilmişti. Fakat bu durumun normal ve yeni yayınlanmış her sistemin zaman içerisinde eksiklerinin ortaya çıkmasının doğal olduğunu söyleyen ciddi bir kesim de bulunuyor. Muhakkak her iki eleştirinin kendisine göre haklı kısımları bulunuyor, fakat Microsoft’un ciddi anlamda Windows 10 üzerindeki çalışmalarının devam ettiğini söylemezsek haksızlık etmiş oluruz.

Şirket, işletim sisteminin yayınlandığı zamandan bu yana tespit ettiği eksiklikleri gidermek için Kasım ayı içerisinde dev bir güncelleme yayınlayacak. Microsoft’un "Kasım için Windows 10 güncellemesi" veya "Windows 10 Kasım güncellemesi" olarak adlandırdığı güncelleme, geçtiğimiz aydan itibaren Insider programına üye olan kişiler tarafından deneniyor.

Güncellemenin getireceği yenilikler arasında Microsoft'un Edge'e WebM desteğini eklemek üzere olduğu söyleniyor. Bu standart, muhtemelen Kasım ayı içerisindeki güncellemeyle eklenecek. Windows 10’un bu hafta içerisinde çıkan son yapısıyla işlev menüsüne bazı yenilikler eklenmiş, Windows Feedback uygulaması evrensel olarak güncellenmişti. Fakat bu yapı 64-bit Chrome’un kilitlenmesine neden olan bir hatanın oluşmasına sebep olmuştu. İşte bu hata da Kasım ayındaki güncellemeyle giderilecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0