Windows 10 ISO Dosyası da Resmi Olarak Sunuldu!

1
1
0
0
0
Windows 10'a kavuşma çılgınlığı devam ediyor. Bu hafta resmi olarak sunulan yeni işletim sisteminin şimdi de ISO dosyası geldi.
Aylarca, haftalarca ve günlerce Windows 10'un geleceği günü bekledik. Sonunda da bu sabah saat 7 civarında resmi olarak Windows 10'umuza kavuştuk. Daha önceden ve yeni yeni çıkan haberlerde sistemin %100 bir şekilde hazır olmadığı izlenimine kapılmış durumdayız, ancak bunu bir kenara bırakarak Windows 10'a kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz.

Şu an için en büyük sıkıntılardan biri, daha önceden rezervasyon yapanlar için Windows 10'a geçiş yapmak. Ancak artık bu durumun bir çözümü var. Güncelleme ile uğraşmak istemeyenler için Microsoft, Windows 10'un ISO dosyasını indirilmesi için sundu. Sunulan ISO'lar hem Windows 10 Home hem de Pro versiyonu barındırmakta.4GB boyutundaki ISO dosyasını buradan indirebilirsiniz. Dosyayı kurarken internet bağlantısı ve gerekli depolama alanınız olduğundan emin olun. Bu arada lisanslı Windows kullanıcı olmayanlar ISO dosyasını kuramıyor. Çünkü ilk kez kurulum yapanlardan Windows ürün anahtarı istenmekte. Bu ürün anahtarı da orjinal Windows ürün sahiplerine verilmekte.

Kaynak: Windows Central
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0