Windows 10 Kurulumunda Çözülemeyen, Garip Bir Hata!

0
0
0
0
0
Çıkması üzerinden oldukça kısa bir süre geçmesine rağmen rekor bir indirilme sayısına doğru yol alan Windows 10'da hatalar devam ediyor.
Windows 10 hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Kullanıcıların çoğu, birkaç gün önce yayınlanan yeni işletim sistemine geçip kullanmaya başlamış durumda. Ancak gerek güvenlik bakımından gerekse performans bakımından pek çok kullanıcı şimdiden önemli hatalarla ve açıklarla karşılaşmış durumda.

Şimdi ise karşımıza çıkan hata diğer tüm hatalardan çok daha garip. Çünkü hatanın ne bir sebebi var, ne de bir çözümü. Windows 10, özellikle Twitter üzerinde kullanıcılar tarafından sıklıkla konuşulmakta. Bahsedeceğimiz sorun da burada ortaya çıktı.
 

Twitter'da yayınlanan bir tweet'e göre, Windows 10'da sebebi bilinmeyen bir hata beliriyor. ''Something happened (bir şey oldu)'' şeklinde beliren hata, Windows 10'un kurulumu sırasında ortaya çıkıyor ve kurulumun sonlanmasına sebep oluyor. İşin ilginç tarafı ise gelen uyarıya hiçbir şekilde müdahale edemiyor oluşunuz. Yani bu hata ekranda beliriyor, sonra da kurulum yarıda kalıyor. 

Microsoft cephesinden bu hataya bir çözüm ya da benzeri bir şey gelmiş değil. Hatanın sebebi de henüz bilinmiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0