• Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows 10 Mobil Cihazlara Ay Sonunda Office Uygulamaları Geliyor

Windows 10 Mobil Cihazlara Ay Sonunda Office Uygulamaları Geliyor

1
0
0
0
0
Windows 10'un Teknik Önizleme Sürümü'nü mobil cihazlarında kullanan kullanıcılara Office uygulamaları bu ay sonunda önizleme sürümü olarak dağıtılacak.
Bildiğiniz gibi Windows Phone cihazları için de yayınlanan Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü geliştirilmeye devam ediyor. Ufak tefek hatalar gözükse de büyük problemlerin pek görülmediği Windows 10 Mobile'a önümüzdeki ay Office uygulamaları da geliyor.

Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları olarak getirilecek bu Office programları da "Önizleme Sürümü" olarak dağıtılacak.Net bir tarih verilmemiş olsa da "ay sonu" diye bir bilgi bulunuyor. Yani Mayıs ayına geçmeden Windows 10'u mobil cihazlarında deneyen kullanıcılar bu uygulamaları da önizleme olarak kullanabilecekler.Office Universal olarak adlandırılan versiyonun dağıtılacağı bu uygulamaların tüm Windows 10 Beta'ya sahip uygulamalara mı yoksa bazılarına mı dağıtılacağı bilinmiyor. Fakat büyük ihtimalle cihazında Windows 10 yüklü her mobil cihaz bu ay sonuna Office uygulamalarına sahip olacaklar.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0