Windows 10 Mobil En İyi Deneyimi Sunacak

0
0
0
0
0
Windows 10 Mobil En İyi Deneyimi Sunacak
Microsoft’un hem mobil, hem de masaüstü kullanıcılarını işletim sistemi Windows 10’un final sürümü piyasaya çıkmadan önce denemeleri ve kullanmaları için teşvik etmesi yazılım devinin kullanıcıları tarafından en çok taktir gören hareketlerinden biri oldu.
Bundan daha fazla heyecan uyandıran konu ise Microsoft’u bu erken deneme imkanı sunması, mevcut hataların ve kullanıcı deneyimi ile tespit edilmiş eksiklerin, belki de kullanım zorluklarının aşılması söz konusu olabilecek. Bu da zaten kötü olmayan bir sistemin daha da iyileştirilmesi ve üzerinde ince ayar yapılması için fırsat verecek.

Microsoft şu anda çok yoğun çalışan ve muhtemelen kafasını kaşıyacak vakit bulamayan bir ekip ile Windows 10’un masaüstü versiyonunu planlanan çıkış tarihine yetiştirmeye çalışıyor. Windows 10’un çıkışından sonra ise (şurada bahsettik ne zaman çıkacağından) bu ekibin büyük bir kısmı boşa çıkacak ve Microsoft’u n planlarına göre Windows 10’un mobil sürümünü geliştirmek ve iyileştirmek üzere kaydırılacaklar.Bu elbette anında gerçekleştirilerek duyurulan ve sonra da sisteme entegre edilen bir geliştirme olmayacak; ancak Ağustos ayı sonları telaffuz edilmeye başlandığına göre yakın zamanda farklı ve yeni bir şeyler de görebileceğimiz anlamına geliyor olabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0