• Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows 10 Mobile'da Kullanılacak Yeni Dosya Yöneticisi Gözüktü

Windows 10 Mobile'da Kullanılacak Yeni Dosya Yöneticisi Gözüktü

0
0
0
0
0
9 Şubat'ta Teknik Önizleme Sürümü çıkacak denilen  Windows 10 Mobile gecikse de detayları gelmeye devam ediyor. Bu seferki detay yeni dosya yöneticisi hakkında.
Amerika'lı dev firma Microsoft‘un mobil işletim sistemi olan Windows Phone platformu için gelecek Windows 10 güncellemesi, yani yeni adıyla Windows 10 Mobile, 9 Şubat'ta Teknik Önizleme Sürümü olarak yayınlanması bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı.

Geliştiriciler ve test kullanıcısı olmak isteyenler için dağıtılması beklenen Windows 10 Mobile için henüz bir gelişme olmasa da detaylar gelmeye devam ediyor.

Microsoft’un telefonlar için yayınlanacak olan bu güncellemesi için şirket çalışanları tarafından bin kişilik bir test ekibinin Windows 10 Mobile Teknik Ön İzleme Sürümünü test etmeye devam ederken bir sızıntı daha ortaya çıkmış oldu.Windows Phone platformuna aslında 8.1 güncellemesi ile eklenen Dosyalar adlı uygulaması, yeni versiyonunda ise Dosya Yöneticisi adlı uygulama ile yer değiştiriyor. Aslında isim değişikliği dışında çok da büyük değişiklerin olmadığı Dosya Yöneticisi uygulaması daha basite indirgendiği ve biraz daha kullanışlı olduğu anlaşılıyor.Windows 10 Mobile ile gelecek yeni Dosya Yöneticisi'nde artık dosya taşıma, klasör görünümü değiştirme gibi bazı işlevsellikler katılırken, SD kart üzerindeki dosyalardaki erişim ve düzenlemeler de arttırılmış olarak karşımıza çıkacak.

Anlaşılan o ki  Windows 10 Mobile Teknik Önizleme Sürümü yayınlanmamış olduğu sürere böyle detayları sık sık duyurmaya devam edeceğiz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0