Windows 10 Teknik Önizlemesi İndirmeye Sunuldu

1
1
0
0
0
Windows 10 Teknik Önizlemesi İndirmeye Sunuldu
Microsoft, 30 Eylül tarihinde son işletim sistemi Windows 10’u duyurdu. Microsoft’tan yapılan açıklamalarda Windows 10, 2015 yılının sonlarına doğru çıkacak.
Microsoft, 30 Eylül tarihinde son işletim sistemi Windows 10’u duyurdu. Microsoft’tan yapılan açıklamalarda Windows 10, 2015 yılının sonlarına doğru çıkacak.
 
Windows 10’un teknik önizlemesi indirmeye sunuldu. Ön izlemeyi indirebilmek için öncelikle Windows Insider adlı programa kayıt olmalısınız. Bu programa katıldığınız taktirde yeni işletim sistemi hakkında geri bildirimler gönderme sözünü vermiş oluyorsunuz. Microsoft’un böyle bir yola başvurması, Windows 10’u kullanıcılarının yardımıyla daha iyi bir hale getirmek istemesi.

 
Eğer başlangıç seviyesindeyseniz Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü, size hitap etmeyecektir. Çünkü Microsoft, teknik önizlemeyi indiren kullanıcılarından bir sorunun kaynağını tespit edebilmelerini ve raporlayabilmelerini istiyor. Windows Insider programına başvuranlar onay e-postası ve ürün anahtarı alacak. Bu ürün anahtarıyla Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü etkinleştirilebilecek. Buradaki bağlantıyı kullanarak Windows Insider’a üye olabilirsiniz.
 

 Windows 10 Teknik Önizleme Nasıl İndirilir?

 Öncelikle şuradaki adrese gidip sayfanın ortasında yer alan “Get Started” butonuna tıklayın. Daha sonra ekranda Insider programıyla ilgili kısa bir açıklama göreceksiniz. “Join Now” yazısına tıklayarak Insider programına katıldığınızı onaylayın.
 
Kullanım koşullarını “I Accept” yazısına tıklayıp onayladıktan sonra Insider programına alındığınızı gösteren bir sayfayla karşılaşacaksınız. Yazının içerisinde “Install Technical Preview” linkine tıklayıp indirme sayfasına ulaşacaksınız. İndirme sayasında en aşağıda ISO formatında linkler bulunmaktadır. Linklerin üzerinde yazan ürün anahtarını mutlaka not edin.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0