​Windows 10’un Yeni Simgeleri Belli Oldu

0
0
0
0
0
Microsoft geçtiğimiz aylarda Windows 10’un işletim sistemini, geçtiğimiz hafta ise Cortana’ya ait bilgileri paylaşmıştı. Bunların yanında internete sızdırılan fotoğraflar Windows 10’un işletim sistemi, Cortana ve Xbox uygulaması hakkında önemli bilgiler içermekteydi. 
Microsoft geçtiğimiz aylarda Windows 10’un işletim sistemini, geçtiğimiz hafta ise Cortana’ya ait bilgileri paylaşmıştı. Bunların yanında internete sızdırılan fotoğraflar Windows 10’un işletim sistemi, Cortana ve Xbox uygulaması hakkında önemli bilgiler içermekteydi. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz. 

Kullanıcılar tarafından heyecanla beklenen Windows 10, özelliklerinin dışında tasarımıyla da merak uyandırıyor. Henüz geliştirme aşamasındaki Windows 10’un yeni simgeleri bugün internette paylaşıldı. Yapı 9901'de ki bir dizi yeni simge yeni işletim sistemi hakkında azda olsa kullanıcıların merakını gideriyor. 
Simgelerden görünen kadarıyla Microsoft, düz stile sahip Metro temasını kullanmaya devam ediyor. 2015 yılında çıkacak olan Windows 10, Metro giriş ekranı ve klasik Başlat menüsünü bir araya getiren yeni Başlat menüsü, sanal masaüstleri, yeni pencere sabitleme işlevleri ve bir çok özelliğiyle birlikte piyasaya çıkacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0