Windows 10'un Yeni Yapılandırılması İnternete Sızdı

0
0
0
0
0
Windows 10’un yeni yapılandırma sürüme ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete sızdı. 10014 kod numarasıyla ortalıkta dolaşan yapılandırmada farklı bir değişiklik dikkatleri üzerine çekiyor. 
Windows 10’un yeni yapılandırma sürüme ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete sızdı. 10014 kod numarasıyla ortalıkta dolaşan yapılandırmada farklı bir değişiklik dikkatleri üzerine çekiyor. 

Gelen görüntülere göre yeni yapılandırma sanıldığından fazla yenilik içermiyor. Görüntülerdeki ilk dikkat çeken öğe ise geri dönüşüm kutusu. Konuyu yakından takip edenlere göre, yeni geri dönüşüm kutusu OS X Yosemite’nin çöp kutusunun birebir kopyası. Uzun süredir yalnızca dedikodularla sınırlı kalan yeni yapılandırmanın bu hafta içinde yayınlanması bekleniyor. Tahmin edilenden fazla bir süre geçmesine rağmen bir türlü yayınlanamayan görüntüler Microsoft’un hala 10021 yapılandırılması üzerinde çalıştığı ihtimallerini güçlendiriyor. Yapılan çalışmalar sonucunda Windows 10 kullanıcıları farklı sürprizlerle karşılaşacak gibi görünüyor. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0