Windows 8.1'li Dokunmatik Televizyon

1
0
0
0
0
Windows 8.1'li Dokunmatik Televizyon
Windows 8.1'i taşınabilir bilgisayarlardan tabletlere, telefonlardan. araç içi sistemlere kadar birçok alanda gördük. Apek adlı televizyon üreticisi sayesinde Windows 8.1 televizyonlara da girdi.  
Windows 8.1'i taşınabilir bilgisayarlardan tabletlere, telefonlardan. araç içi sistemlere kadar birçok alanda gördük. Apek adlı televizyon üreticisi sayesinden Windows 8.1 televizyonlara da girdi.  
 
Brezilya merkezli firma Full HD çözünürlükteki dokunmatik televizyona Windows 8.1 entegre ederek kullanıcılarına farklı bir kullanım deneyimi yaşatmayı hedefliyor. 3.8 GHz dört çekirdekli AMD A10 işlemciye, AMD Radeon HD7660 grafik kartına, 500 GB depolama alanına ve 60 GB SSD'ye sahip televizyonu bilgisayar olarak kullanabilmek mümkün.  
 
Televizyonun kendisi kadar kumandası da oldukça ilgi çekici. çift taraflı olarak tasarlanan kumandanın bir yüzü klasik TV kumanda şeklindeyken diğer tarafı, Qwerty klavyeye sahip. Böylece televizyonda veya internette oturduğunuz yerden kolayca arama yapabilmeniz mümkün.  
{galeri}
HD video kaydı yapabilen 5 megapiksel kameraya sahip televizyonun 39, 50 ve 64,5 inç'lik modelleri bulunmakta. Lumia telefonlarda olduğu gibi kırmızı, yeşil, mavi, mor, beyaz, geri ve siyah renk seçenekleri bulunan MaxPad, 5700 Dolar'dan başlayan fiyatlarla satılacak.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0