Windows 8.1'in Beklenen Güncellemesi Yayınlandı

0
0
0
0
0
Windows 8.1'in Beklenen Güncellemesi Yayınlandı
Microsoft'un başlat menüsünün olmamasından dolayı, sonu gelmeyen tartışmalara neden olan işletim sistemi Windows 8.1'in yeni güncelleştirmesi yayınlandı.
Windows 8.1'in çıktığı günden bu yana Metro arayüzü ve başlat menüsünün olmamasından dolayı yoğun eleştiri alan Microsoft, yeni bir güncelleme yayınladı.
 
Windows 8.1 Update 1 olarak isimlendirilen güncelleme, Windows Update üzerinden yavaş yavaş dağıtılmaya başlandı. Önemli değişikliklerin olduğu güncelleme özellikle Windows 8.1'i masaüstünde kullananların, işini biraz daha kolaylaştırmakta.  
 
Yapılan önemli yenilikler arasında, doğrudan masaüstü ile açılma, Metro arayüzünde kutulara sağ tıklama yapıldığında ufak menünün açılması, giriş ekranının sağ üst tarafında kapatma, beklemeye alma ve yeniden başlatma seçenekleri yer almakta.  
 
Ayrıca Update  1 ile görev çubuğunu Metro arayüzündeyken görebilmek ve istenen uygulamaları görev çubuğuna sabitlemek mümkün.  
 
Güncelleştirmeyi kurmak için 'Mağaza'yı ziyaret edebilir veya 'Güncelleştirmeleri denetle'yi tıklayabilirsiniz.  Eğer güncelleştirmeler görünmüyorsa veya kendiniz kurmak istiyorsanız, www.windowsupdate.com'u ziyaret edebilirsiniz.  
 
Ancak biz güncelleştirmeleri ekstrem bir durum söz konu olmadıkça, otomatik olarak kurmanızı tavsiye ediyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0