Windows 95'i İlk Kez Gören Gençler Şok Oldu: "Tarihi Eser mi Bu?"

61
35
7
7
2
Windows 95'i İlk Kez Gören Gençler Şok Oldu: "Tarihi Eser mi Bu?"
İnternet ve mobil çağda büyüyen bir nesli, Windows 95 yüklü eski bir PC'nin başına oturtutsanız tepkileri ne olur? 21 yıllık işletim sistemi ve emektar PC gençlere adeta şok geçirtiyor.

Microsoft’un Windows 95’i yayınlamasının üzerinden neredeyse 21 yıl geçmiş durumda. Emektar işletim sistemi ilk yayınlandığında henüz doğmamış olan gençler, bugün çoktan üniversite çağına ulaştı, hatta bitirmek üzere. İnternet ve mobil çağda yetişen bu kuşak için, eskileri anlamak ise oldukça güç.

 Gençler Eski PC'yi Görünce Ne Tepkiler Verdi?

Gençlerin emektar işletim sistemine ve eski bir PC’ye verdikleri tepkileri ölçmek isteyen Fine Brothers Entertainment kanalının son videosu oldukça eğlenceli. 90’lara ait, Windows 95 kurulu bir PC’nin başına oturan gençler, hem kendileri şaşırıyor hem de verdikleri tepkiler ile o dönemi yaşayanları şaşırtıyor. 


Altyazılar seçeneğini aktif ederek, ayarlar kısmından "Türkçe" seçimi yapabilirsiniz.

 "Neden Tuhaf Sesler Çıkarıyor?"

Şahsen benim kuşağım için normal gelen birçok şey, 90 sonrası kuşak için şaşırtıcı. Eski PC’ye gençlerin verdikleri tepkiler ise çok hoş. PC’nin çalışma sesini tuhaf bulanlardan, Wi-Fi olmamasına şaşıranlara kadar birçok ilginç tepki söz konusu. “Wi-Fi yoksa internete nasıl bağlanıyoruz?” sorusu ise benim en çok güldüklerim arasında. Gençler ile eski PC ve Windows 95 karşılaşmasını yukarıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

61
35
7
7
2
Emoji İle Tepki Ver
61
35
7
7
2