Windows Kullanıcılarına Son Uyarı!

0
0
0
0
0
Windows Kullanıcılarına Son Uyarı!
Windows 8.1 kullanıcılarına sunulan Update 1 isimli büyük güncellemenin son yükleme tarihi şirket tarafından 25 mayıs olarak belirlenmişti. Bu güncellemeyi yüklemeyen kullanıcıların her türlü güvenlik açığına maruz kalabileceklerini dile getiren Microsoft bu tarihten sonra çıkan performans iyileştirmeleri ve başka güncellemeleri de edinemeyeceklerini bildirdi
Windows 8.1 kullanıcılarına sunulan Update 1 isimli büyük güncellemenin son yükleme tarihi şirket tarafından 25 mayıs olarak belirlenmişti. Bu güncellemeyi yüklemeyen kullanıcıların her türlü güvenlik açığına maruz kalabileceklerini dile getiren Microsoft bu tarihten sonra çıkan performans iyileştirmeleri ve başka güncellemeleri de edinemeyeceklerini bildirdi. Fakat kullanıcılar güncellemeyi yapmayınca biraz esnek davranarak son yükleme tarihi olarak 10 Haziran 2014 belirledi.

Süre uzatıldığı için Update 1 olmadan diğer güncellemeleri edinebilirsiniz fakat son gün olan 10 Haziran tarihinden sonra hiçbir şekilde yüklemek mümkün olmayacak. Güvenlik açıklarının yanı sıra sistemdeki performans iyileştirmelerini de kaçıracak olan kullanıcılar son güne kadar bu güncellemeyi yapmak durumunda.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0