Xbox One Oyun Kolu PC'lerde Kablosuz Olarak Kullanılabilecek

1
0
0
0
0
MWC 2015 kadar dikkat çekici olan GDC 2015’ten (oyun geliştiricileri konferansı) gelen Xbox One haberi kullanıcılar tarafından sevinçle karşılandı. Xbox’ın patronu Phil Spencer’ın yaptığı açıklamaya göre Xbox One oyun kolları PC’de kablosuz olarak kullanılabilecek. 
MWC 2015 kadar dikkat çekici olan GDC 2015’ten (oyun geliştiricileri konferansı) gelen Xbox One haberi kullanıcılar tarafından sevinçle karşılandı. Xbox’ın patronu Phil Spencer’ın yaptığı açıklamaya göre Xbox One oyun kolları PC’de kablosuz olarak kullanılabilecek. 

Spencer’ın açıklamasından sonra aklını kaybeden kullanıcılar, uzun bir süre kendine gelemedi. Açıklamalarına hız kesmeden devam eden patron, "Xbox One'da kullandığınız kablosuz cihazları PC'de de kullanabileceksiniz. Bağlantı şeklinin önümüze çıkan bir engel olmasını istemiyoruz. Oyuncular, istedikleri oyunları oynayabilmeliler." dedi ve alkışlar arasında sahneden ayrıldı. Sistemin kullanılabilmesi için bir adaptör geliştiriliyor ve kullanıcıların maksimum özgürlüğe kavuşması hedefleniyor. Bu şok etkisi yaratan açıklamalardan sonra iyice coşan Spancer’ın, adaptörün çıkış tarihi ve fiyatını söylemeyi unuttuğu konuşuluyor.  
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0