Xbox One Yeni Özelliklerle Birlikte Geliyor

0
0
0
0
0
Windows 10 lansmanında Microsoft, Xbox One oyunlarının Windows 10 işletim sistemi ile PC ve tabletlere aktarılacağını duyurdu. Xbox’ın patronu Phil Spancer'ın yaptığı açıklamada Windows 10 sistemindeki oyun deneyimlerine farklı bir boyut kazandıracaklarını belirtti.
Windows 10 lansmanında Microsoft, Xbox One oyunlarının Windows 10 işletim sistemi ile PC ve tabletlere aktarılacağını duyurdu. Xbox’ın patronu Phil Spancer'ın yaptığı açıklamada Windows 10 sistemindeki oyun deneyimlerine farklı bir boyut kazandıracaklarını belirtti.

Yapılan görsel sunumda Forza Horizon 2 isimli oyun Xbox One’dan Microsoft Surface tablete başarıyla aktarıldı. Bu özellikten yararlanabilmek içinse cihazlar arası uyumu sağlamak gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Xbox oyunlarına Windows 10 aracılığıyla erişebiliyorsunuz ve sistem yaptığınız bu işlemi tekrarlamanızı istemiyor. Xbox One oyunlarının çoklu oyun modunda Windows 10 cihazlarından faydalanılacağını açıklayan Spencer, bu özellik sayesinde Xbox Live’ın ne kadar etkili olduğunu test etmek istediklerini açıklamalarına ekledi.  
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0