• Anasayfa
  • Yazılım
  • Yeni MacBook'ta Windows 10, Mac OS X'ten Daha Hızlı Çalışıyor

Yeni MacBook'ta Windows 10, Mac OS X'ten Daha Hızlı Çalışıyor

0
0
0
0
0
Tanıtılmasıyla bir anda dikkatleri üzerine çeken yeni MacBook'ta Windows 10, Mac OS X'e göre çok daha hızlı çalıştığı ortaya çıktı.
Tanıtılmasının üzerinden biraz süre geçse de hala konuşulmaya devam eden yeni MacBook, inceliğiyle, Force Touch, USB-C gibi teknolojileri ile çok konuşuldu. Ayrıca Apple'ın kendi işletim sistemi olan Mac OS X'i kullanan MacBook, OS X'in stabilitesiyle de övünülmekteydi. Fakat bir öğrenciye göre durum hiç de öyle değil.

Bilgisayar bölümü öğrencisi olan Alex King'e göre 1 aydır kullandığı yeni MacBook'ta Windows 10, Mac OS X'e göre daha hızlı çalışıyor!Boot Camp kullanarak Windows 10 kuran King, 60fps'de oldukça stabil ve hızlı çalıştığını ve OS X'e göre çok daha iyi performans aldığını belirten Alex, Microsoft Edge (Nam-ı diğer Spartan) de çok iyi bir tarayıcı olduğunu söylemiş.

Tabii bu şahsi bir düşünce olabilir. O sebeple kişiden kişiye bu görüşler değişebilir diye düşünmekteydim.  Fakat böyle bir açıklamanın da şimdiden çok ses getirdiğini belirtmek gerekiyor.Peki siz ne düşünüyorsunuz? Windows 10 mu daha hızlı olacak yoksa Mac OS X mi? 

Kaynak: Alex King
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0