• Anasayfa
  • YouTube
  • Gangnam Style'ın İzlenme Sayısı, Youtube'un Balataları Yaktı

Gangnam Style'ın İzlenme Sayısı, Youtube'un Balataları Yaktı

1
0
0
0
0
Ülkemizde de çıktığı ilk günden itibaren gündem olan, dansını yapmaya çalışırken türlü hallere düştüğümüz, düğünlerde eşliğinde halay bile çektiğimiz PSY müzik grubunun çıkardığı Gangnam Style adlı video izlenmelere doyamadı.
Ülkemizde de çıktığı ilk günden itibaren gündem olan, dansını yapmaya çalışırken türlü hallere düştüğümüz, düğünlerde eşliğinde halay bile çektiğimiz PSY müzik grubunun çıkardığı Gangnam Style adlı video izlenmelere doyamadı. O kadar çok izlenildi ki artık Youtube’da klibin ne kadar izlenildiğini gösteren kısım, ondalık sayıların virgülden sonra sonsuzluğa uzanan bölümü gibi oldu.

İzlenme sayısını basamaklara ayıran noktaların yok olmasından dolayı artık videoyu ne kadar kişinin izlediği tam olarak bilinemiyor. Site yetkililerinin açıklaması, Youtube için hazırlanan programda bir videonun bu kadar izlenebileceği ihtimalini zamanında düşünmediklerinden, izlenme sayısını basamaklara ayıran bu noktaların kendi kendilerine kaybolduğu, bir yerde kendilerini imha ettiği yönünde.

Basamakları ayıran noktaları isyana getiren bu videoda izlenme sayısının basamaklara ayrılmış hali normalde  aşağıdaki gibi gözükmeliydi:Şu anda basamakları ayıran noktalar olmadan bu şekilde görünüyor:Youtube’un aklını birazcık almak isterseniz videoyu izleyerek buna katkıda bulunabilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0