• Anasayfa
  • YouTube
  • Youtube, Üzerinde Çalıştığı Radio Özelliğini Tanıtabilir

Youtube, Üzerinde Çalıştığı Radio Özelliğini Tanıtabilir

1
1
0
0
0
​Youtube, bünyesine yenilikler katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda videolardan GIF yapma özelliğini sunan Youtube’a şimdi de radyo özelliğinin geleceği söyleniyor.
Youtube, bünyesine yenilikler katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda videolardan GIF yapma özelliğini sunan Youtube’a şimdi de radyo özelliğinin geleceği söyleniyor.

Çevrimiçi müzik hizmeti Music Key’i kullanarak müzik tarafına önem verdiğini gösteren Youtube, yeni geliştirdiği Radio özelliği için test çalışmaları yapıyor. Testlerden alınan görüntülerde Radio’nun, kullanıcıların kendi zevklerine göre kişiselleştirdiği bir servis içi müzik platformu olduğu görülüyor. Youtube Radio, büyük bir ihtimalle hali hazırda kullanılan “Mix” özelliğine dahil edilerek kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunacak. Muhtemelen kişilerin kendi profilinden dinlediği şarkıların tarzlarına göre bir algoritma belirlenerek bir Oynama Listesi oluşturulacak.Youtube’un Radio ile neyi hedeflediği şimdilik net değil. Yani kullanıma açıldığı zamana kadar yalnızca olasılıklardan bahsedeceğiz. Ayrıca servisin tam olarak ne zaman kullanıma sunulacağı da bilinmiyor. 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0