• Anasayfa
  • Zımbırtılar
  • 14 Karat Altın Kaplama ve 34 Adet Elmas İle Donatılmış Canon 5D Mark III Kolyesi

14 Karat Altın Kaplama ve 34 Adet Elmas İle Donatılmış Canon 5D Mark III Kolyesi

1
0
0
0
0
DSLR konusunda en usta firmalardan olan Canon'un 5D Mark serisinin en son versiyonu olan 3. modeline 14 karat altın ve 34 adet elmas ile kaplayarak yapılan kolye $7,500 fiyatı ile dikkat çekiyor.
Fotoğrafçılık konusunda neredeyse herkesin özellikle tercih ettiği firma olan Canon'un üst seviye makinesi 5D Mark III çekim konusunda ve teknik özellikler noktasında oldukça donanımlı bir cihaz olarak karşımıza çıkar. 24mm Canon L lensi ile de oldukça uyumlu ve kullanışlı olan bu cihazın zevk ve gösteriş düşkünlerine özel bir kolyesi de üretildi.

1st Impression Studio sahibi olan Jay'in özel siparişi üzerine IF & Co tarafından üretilen bu kolyede 14 karat altın ile kaplanan 5D Mark III'ün mini hali gerçeği ile bire bir detaylar ile üretilmiş. Ayrıca el yordamı ile döşenen 34 adet elmas ile de coşturulan bu kolye için 7.500 Dolar değerinde bir harcama yapılmış. Tamamiyle el yapımı olan bu kolye özellikle fotoğrafçılığa merak salmış zenginlerin hoşuna gidebilecek cinsten bir kolye olmuş.Açıkcası ne kadar pahalı olsa da bir kolye için oldukça ilginç ve güzel bir düşünce olduğunu söylemek isterim. Yani aynı firma altın kaplama yerine altın renge boyalı ve ucuz yollu versiyonlarını yapsa iyi satış rakamları da yakalayabilir gibime geliyor. Ama bu kolyenin bizim çenemizi fazla yormadan başka bir fotoğrafını da sizlere paylaşmış olalım.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0