160km Hızla Atılan Beyzbol Topunu Kesen Samuray!

0
0
0
0
0
160km Hızla Atılan Beyzbol Topunu Kesen Samuray!
Sadece 10 metre uzaklıktan, size doğru fırlatılmış 160km hızındaki bir beyzbol topunu, kılıcınızı bir anda kabından çekip topu ikiye bölebilir misiniz? O bölüyor!
Akıllı telefonların ilk zamanında çok popüler olan, bağımlılık yaratan oyunların başını çeken "Fruit Ninja"'dan meyve, sebze doğramaya alışığız. Peki hiç daha ufak birşeyin, size doğru çok daha hızlı (160 km) ve sadece 10 metre mesafeden atıldığını düşündünüz mü? Evet, aslında böyle bir şeyi eğer takip ediyorsanız beyzbol maçlarında görüyoruz. Ama peki ya atılan nesneyi katana ile kesmeniz gerekiyor desek? Yani Fruit Ninja'nın gerçeğini daha zorlu bir biçimde yapacaksınız. Haliyle bu durumda imkansız oluyor tabii.

Hani bırakın o küçük beyaz topu 160 km hızında kesmeyi, görebiliyor ve takip edebiliyorsanız bile bence sizden bir samuray olmasa bile sağlam bi çekirge olur (-.-) 

 

İşte bunu rahatlıkla yapabilen tam manasıyla bir Samuray abimizin bu kesişi nasıl yaptığı yukarıdaki videoda detaylarıyla mevcut.

Kendisi uzun zamandır bu tür şeyler yapıyor. Daha önce kendisi ölümcül bir robotla dövüşmüş, kendisine fırlatılan kızarmış karidesleride güzel güzel ikiye bölmeyi başarmış. Bizler bu son samuray abimizin takibindeyiz, yeni çılgın dilimlemeler yaptığında sizlerle paylaşacağız. (Saygıla abi)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0