20 Yıl Sonra Nasıl Görüneceğiz?

0
0
0
0
0
​Geleceği görmek, sanırım Geleceğe Dönüş film serisi dışında hayal gibi duruyor. Fakat Future Self isimli bir web sitesi, kullanıcılarının yüz hatlarını analiz ederek 20 yıl sonra nasıl görüneceklerini tahmin edip, üç boyutlu olacak şekilde modelliyor.
Geleceği görmek, sanırım Geleceğe Dönüş film serisi dışında hayal gibi duruyor. Fakat Future Self isimli bir web sitesi, kullanıcılarının yüz hatlarını analiz ederek 20 yıl sonra nasıl görüneceklerini tahmin edip, üç boyutlu olacak şekilde modelliyor.
 
İngiliz telekom şirketi olan Orange’nin bir servisi olan Future Self, bu hizmete ek olarak bir de yapay zeka eklemiş durumda. Bu sayede 20 yıl sene sonraki halinize sorular sorarak cevaplar alıyorsunuz. (benim soracağım soru, “onu bunu bırak da hacı, Kate Upton’dan ne haber, ölmedi di mi?” olurdu herhalde)
 
Sorduğunuz soruların aslında hayatınızla ilgisi yok, yalnızca 20 sene sonraki sosyo-ekonomik durumunuz hakkındaki beklentilere uygun olarak cevaplar hazırlanmış. 20 yıl sonraki halinizi görmek istiyorsanız web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0