Patates Salatası Yaparak 35 Bin Dolar Kazanabilirsiniz!

1
0
0
0
0
Muhtemelen çok boş bir anında aklına gelen fikri, dalga geçmek maksadıyla Kickstarter'a koyan birisi tahmininden çok daha fazla para kazanmaya başladı. Devamı haberimizde
Kickstarter'ı artık duymayan kalmamıştır. Yine de kısaca anlatmak gerekirse, insanların proje üretip bu proje için gerekli bağışı internet üzerinden projeye bağış yapanlardan topladığı bir mecra diyebiliriz. Önceden belirlediği paraya ulaşırsa Kickstarter bu parayı proje üreticisine veriyor ve o da projesini hayata geçirip kullanıma sunmuş oluyor.

Gelelim haberimizin konusuna. Muhtemelen çok boş bir anında aklına gelen fikri, dalga geçmek maksadıyla Kickstarter'a koyan birisi tahmininden çok daha fazla para kazanmaya başladı. I'm making potato salad yani patates salatası yapıyorum diyerek şu ana kadar 35.370 dolar (evet OTUZ BEŞ BİN) bağış toplayan kişi riskler bölümünde de delikanlı gibi demiş ki; “Göründüğü kadar iyi olmayabilir. Bu benim yaptığım ilk patates salatam. “Daha öncede benzer bir akıllı girişimci Star Wars'tan bildiğimiz Death Star'ı yapmak istemiş. 20.000.000 pound hedefli bu proje tabi ki hedefe ulaşamamıştı. Daha sonra anlaşıldığı üzere, proje 1 Nisan günü sona erdi ve herkes bunun bir şaka olduğunu anladı. (Patates salatası gerçek yalnız.)

Bu adamın şakası yok. Kısırla girmek lazım Kickstarter'a. Eminim patates salatasından çok daha fazla para toplar.Kickstarter'daki bu patates salatasına BURADAN ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0