Renk Kopyalayan Kalem: Scribble

3
1
1
0
0
Renk Kopyalayan Kalem: Scribble
Etrafınızda çizim işleri ile ilgilenen varsa bilirsiniz, farklı renklerde ve kalınlıklarda bir sürü kalemleri vardır. İşte bu kalabalığı ortadan kaldıracak bir kalem üretildi.
Etrafınızda çizim işleri ile ilgilenen varsa bilirsiniz, farklı renklerde ve kalınlıklarda bir sürü kalemleri vardır. İşte bu kalabalığı ortadan kaldıracak bir kalem üretildi. Yakın zamanda kickstarder’da fon toplamaya başlayacak olan Scribble adındaki bu akıllı kalem, arkasındaki rgb renk algılayıcısı ile istediğiniz rengi üretebiliyor. 1GB hafızası ile 100.000’e yakın renk kodunu hafızasında taşıyabiliyor.


İçerisindeki ARM 9 işlemcisinden güç alan cihaz Bluetooth ile bağlantı kurabiliyor. Kapak kısmında yer alan mini USB ile lityum-iyon bataryasını şarj edebileceğiniz kalemin mürekkepli ve dijital olmak üzere iki versiyonu var. 39 gram gibi bir ağırlığa sahip kalemi oldukça rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

İstediğiniz renkleri bünyesinde bulunan beyaz, siyah, satı, eflatun ve cam göbeği renklerinden oluşturan kalem bu kartuşları tekrar tekrar doldurabilmenize de olanak tanıyor. 16 milyon renk oluşturması ile oldukça yetenekli olan kalemler çizerlerin ilgisini çekecek türden. Bu teknoloji harikası kalemlerin fiyatları ise mürekkepli olan için 150 dolar, dijital olan için ise 80 dolar.
3
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
1
0
0