Bu Sefer de Sizi Beden Ölçüsü Sorunundan Kurtaracak Akıllı Tayt Üretildi!

1
0
0
0
0
Yeni nesil akıllı taytınızla kolay ve rahatça pantolon/kot alışverişi yapabileceksiniz! (Tabi ortasındaki koca düğmeyi görmezden gelirsek.)
Gün geçmiyor ki hayatımıza yeni bir "Akıllı Eşya" girmesin. Son olarak bu akıllı eşya listesine değişik bir yerden giriş yapan LikeAGlove bizlere yeni ürünleri olan Akıllı Tayt'ı sunuyor. Birsürü sensör ve iletken kumaşla bir bayanın bedenini kusursuzca ölçüp, bayanları pantolon alışverişinde teferruatlı beden bulma derdinden kurtarıyor!

Kaydettiği detaylı beden bilgileriyle tekstil dünyasını tek kalıpçılıktan da çıkartabilecek bu akıllı eşya, sabit beden numaraları yerine bayanların vicuduna bire bir oturacak en, genişlik, uzunluk değerleriyle sadece "5 Saniyede" size en uygun pantolonu bulacağını vaad ediyor.


 

 Akıllı Tayt Nasıl Çalışır?


Çok basit! Yapmanız gereken: Akıllı taytınızı giymek ve düğmeye basmak (evet tam ordaki düğmeye). Daha sonra ise iOS veya Android uygulamanızı açıyorsunuz ve tüm bilgileriniz buraya aktarılıyor. Bel, kalça, en, boy ve daha fazlası.
 

 2000'den Fazla Farklı Ürün ve Model Desteği


Henüz sadece önsatışı yapılan ürünün şimdiden veritabanında 2000'den fazla ürün ve model var. Taytınız size uygun pantolon modellerini 5 saniyede önünüze serebileceğini vaad ediyor.

Henüz firma, hangi markalarla çalışacağını kesin ve net olarak açıklamış değil. Ayrıca bu önerme sistemiyle firmalardan komisyon alıp almayacağı da bir başka soru.
Tanıtım videosunda gözümüze kestirdiğimiz bir kaç firma ise şöyle: 7 For All Mankind, Hudson and Citizen of Humanity.


 

 Pantolon aldık eyvallah, peki üst baş?


Firma, sadece alt giyimle sınırlı kalmayacaklarını, elbise, şapka, ceket gibi farklı giyim parçalarına da aynı teknolojiyi getirmeye çalıştıklarını söylüyor. Yani ilerleyen zamanlarda yine aynı sistem ile çalışan akıllı elbise, akıllı şapka gibi şeyler de görebileceğiz.
 

 Fikir güzel, peki kaç gani gani?


Şuan için önsatışta olan akıllı taytımızın fiyatı : $39.99 fakat bir hafta içerisinde bu fiyatın $99.99'a çıkabileceği söyleniyor. Her vücuda uygun olarak üretilen bu ürün için aslında normal diyebiliriz. (Hani aranızda 2-3 tane ablası olan veya ileride harem kurmayı düşüneniniz varsa hepsi sadece 1 tayt ile işlerini halledebilir :) )

Açıkçası biz fikri beğendik ama Allah aşkına o düğme nedir öyle? Niye öyle koydunuz?
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0