Akıllı Telefonunuzu ve Bilgisayarınızı Her Yerde Şarj Etmek İster Misiniz?

0
0
0
0
0
Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan batarya, BatteryBox ile tarih olacak gibi görünüyor.
Akıllı telefonlar her geçen gün gelişse de aynı kalan batarya teknoloji kullanıcıların canını oldukça sıkmakta. Hem firmalar tarafından yapılan optimizasyon hem de kullanıcıların aldığı bir takım önlemlere rağmen, akıllı telefonların bataryası günün sonunu zor görmekte.

Bu sorunun üstesinden gelmek için bazı aksesuar üreticileri bataryalı kılıf veya taşınabilir bataryalar ile kullanıcılara alternatif sunmakta. Ancak bu ürünlerin çoğu telefonu bir kere tam şarj yapacak mili amper kapasitesine sahip. Tam bu noktada kullanıcılara hayal ettikleri bir ürün sunmayı başaran BatteryBox, şarj sorununu ortadan kaldıracak gibi görünüyor.

250g ağırlağındaki aksesuar 12.000 MAh kapasitesi ile iPhone'u 8 kez üst üste şarj edebiliyor. Ayrıca üzerinden bulunan MagSafe 2 bağlantı noktasıyla MacBook Pro'ya 6 saat, MacBook Air'a 12 saat boyunca kesintisiz güç verebiliyor. Üzerindeki USB çıkışı ile farklı cihazları da şarj edebilmeniz mümkün.

Tabii sadece bu kadar da değil. BatteryBox, şarj ettiği cihazın pilini analiz ederek, o cihazın isteği amperi iletmekte. Böylece enerji sarfiyatının önüne geçerek, 5 yıllık kullanım  sonunda (Ortalama 3000 kere doldurup, boşaltmada) bile yüzde 96'lık bir verimlilik sunmakta.

Şu an için 139 Dolar üzerinden ön siparişte olan aksesuar, sunduğu özellikler ve kapasite düşünüldüğünde oldukça uygun bir fiyattan satılmakta.


BatteryBox'ın diğer taşınabilir bataryalara göre verimlilik çizelgesi aşağıda yer almakta.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0