Anahtarını Ameliyatla Eline Taktırdı

0
0
0
0
0
Anahtarını Ameliyatla Eline Taktırdı
Anahtarlarımızı kaybetmemek için binbir takla atıyoruz. Kaybolması ayrı dert, kaybolunca tekrar yaptırması ayrı dert. Bir de eğer çok anahtarınız varsa, sallandıkça  çıkardıkları ses insanı iyice çileden çıkarır. Bu zorluklara dayanamayan Emilott isimili bir bayan kendince bir çare geliştirmiş durumda.
Anahtarlarımızı kaybetmemek için binbir takla atıyoruz. Kaybolması ayrı dert, kaybolunca tekrar yaptırması ayrı dert. Bir de eğer çok anahtarınız varsa, sallandıkça çıkardıkları ses insanı iyice çileden çıkarır. Bu zorluklara dayanamayan Emilott isimili bir bayan kendince bir çare geliştirmiş durumda.

Çalıştığı yerde bilgi işlem danışmanı olan 25 yaşındaki Emilott Lantz, ofis anahtarlarından sıkılmış olacak ki bu anahtarları bir ameliyat ile eline yerleştirtmiş. Durum ilk duyulunca çok saçma geliyor aslında. Ameliyat ile ofis kapısını açan çipi eline taktıran Lantz, "Gelecekte bu tarz tıbbi müdahalelerin artacağını düşünüyorum. Hatta insanların bu zamana kadar, bu tarz birşeyi yaptırmamış olmaması beni şaşırtıyor" demiş.

Çipin nasıl çalıştığına dair bir bilgimiz yok. Ancak bu arkadaş ömür boyu bu ofiste mi çalışacak? İşten ayrılırsa ne olacak? Ameliyatla tekrar çipi mi çıkaracak? gibi sorular da insanın aklına gelmiyor değil. Şimdilik mutlu gibi gözüken Lantz'ın işinden hiç kovulmaması dileklerimizi buradan evrene yollayalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0