Bilekte Taşınabilir Şarj İstasyonu

0
0
0
0
0
Bilekte Taşınabilir Şarj İstasyonu
Baako One projesi bir şarj istasyonunun taşınabileceği en uygun yer şekilde bileğimizi görmüş ve bir bileklik biçiminde harici şarj istasyonu geliştirmiş. 
Akıllı telefon kullananlar için harici bir şarj istasyonu bundan sonra olmazsa olmazlar arasına girdi ve sürekli yanımızda taşımamız gerekebiliyor. Özellikle yaz döneminde yanınızda bir çanta yok ise şarj istasyonu taşımak eziyete dönebiliyor.

Baako One projesi bir şarj istasyonunun taşınabileceği en uygun yer şekilde bileğimizi görmüş ve bir bileklik biçiminde harici şarj istasyonu geliştirmiş.

1200 mAh gücünde bir dahili bataryası olan Baako One, şarj çıkışını da kayışın ucunda barındırıyor. Bu sayede ilave bir kabloya da gerek kalmıyor. Aygıt üzerinde tek tuşla enerji aktarımı başlarken, LED bildirimler de batarya seviyesini gösteriyor. 

Baako One micro USB yada Lightning ucu taşıdığı için mobil cihaz seçeneği yoğun şekilde kalabalık. Lakin kapasitesi itibarıyla Baako One daha çok fazla düşük güçte batarya barındıran iPhone 5 yahut 5S bunun gibi modeller için ideal.

Sonraki versiyonlarda bilekliğe bir akıllı saat fonksiyonu eklenmesi de düşünülüyor. Projede 23 pound karşılığında Baako One armağan edilmektedir

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0