Bisiklet İçin Navigasyon

0
0
0
0
0
Bisiklet İçin Navigasyon
Arabalarımızda her geçen gün daha da yaygınlaşan navigasyon cihazları artık bisiklet kullanıcıları için de kolaylşık sağlıyor. Schwinn firmasının ürettiği CycleNav, bazı eksikleri olsa da size nereye süreceğinizi söylüyor.
Bisiklet kullanıcıları artık işlevsel bir navigasyon için cep telefonlarını bisikletlerinin gidonuna bantlamak zorunda değiller, Schwinn gayet iyi çalışıyor.

İstediğiniz rotayı ve bisiklet yolu, off-road bölgeleri gibi tercihlerinizi belirleyebildiğiniz ve Mapquest'in harita verilerini kullanarak yolunuzu gösteren Schwinn, hem IOS, hem de Android işletim sistemlerine uyumlu bir uygulama ile çalışıyor.

Sağ, sol ve ileri ok işaretlerini gösteren üç yeşil led ışık ile size yolunuzu gösteren Schwinn, aynı zamanda sesli olarak da size gitmeniz gereken yolu söylüyor ve eğer duymazsanız son yönlendirmesini dilediğiniz zaman tekrar edebiliyor.

Henüz trafik verileri ya da kullanıcılar tarafından oluşturulan rotaları ve bisiklet yolu ağlarını takip edemese de başlangıç seviyesindeki bir cihaz için son derece iyi olan Schwinn, 60 Dolar karşılığında alabileceğiniz ve eğer sıkı bir bisikletçi iseniz kolay kolay vaz geçemeyeceğiniz bir cihaz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0