Bisiklette Güvenliğin En Renkli ve En Yaratıcı Yolu: Balight!

0
0
0
0
0
Bisiklette Güvenliğin En Renkli ve En Yaratıcı Yolu: Balight!
Modern ulaşım araçlarından biri olan bisiklet artık ülkemizde de daha fazla kullanılıyor. Buna rağmen, bisiklet yolları istenilen düzeyde değil. Bisiklet ile güvenliğinizi artırabileceğiniz ilginç bir aksesuara birlikte göz atmaya ne dersiniz?
Bisikletle ulaşım giderek ülkemizde de popülerleşiyor. Özellikle bazı büyük şehirlerimizde, halkı bisiklete yönlendirmek için gerekli destek belediyeler tarafından sağlanıyor. Buna rağmen, bisiklet yolları ve motorlu araç sürücülerinin bisikletlilere yaklaşımı istenilen düzeyde değil. Durum böyle olunca, önlem almak da bisikletçilerin kendisine düşüyor.

 LED Çubuklar ile Dikkat Çekici Jantlar

Haberimize konu olan ürün, bisiklet sürüşü sırasındaki güvenliği en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan eğlenceli bir ürün. Geçtiğimiz yılın Indigogo projesi olan Balight adlı ürün, bisikletin jantına takılan LED çubuklardan oluşuyor. Ancak, aklınıza sadece farklı renklerde yanıp sönen LED’ler gelmesin. Bu ürünü farklı kılan, kişisel dokunuşlarla şekillendirilebilmesi ve bisikletinizin jantlarında, sürüş sırasında siz ne isterseniz onun görünmesine olanak sağlaması.
 

 İstediğiniz Görseli Uygulamada Şekillendirebilirsiniz

Balight sadece LED çubuklardan oluşan bir ürün değil. Aynı zamanda Android ve iOS uygulaması da bulunan bir bütün sistem. Uygulama aracılığı ile istediğiniz görsel, motif ya da şekillerin bisikletinizin jantlarında hayat bulmasını sağlayabiliyorsunuz. Bisiklet sürülmeye başlandığında jantlarda görünen şekiller, hem trafik güvenliğini maksimuma çıkartıyor, hem de sizin özgünlüğünüzü bisikletinize yansıtıyor. 

 Balight'ın Özellikleri Neler?

LED çubuklarda 16 milyon renk görüntü sağlayan Balight, 10 saate kadar çalışma süresi, IP65 standartında su geçirmezlik, hırsız alarmı, darbeye dayanıklılık ve bluetooth kablosuz iletişim özelliklerini sunuyor. Açıkçası, ben bir bisiklet meraklısı olarak ürünü oldukça beğendim. Eğer bisiklet kullanmayı seviyor ve böyle bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız bu sayfadan Balight hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0