Bluesmart Akıllı Bavul, Akıllı Telefonlarla Kontrol Edilebiliyor

0
0
0
0
0
Farklı fikirlerin ana vatanı olarak bilinen İndiegogo’daki orijinal projelere bir yenisi daha eklendi. Bluesmart isimli şirket akıllı bavul projesini için ünlü mobil operatörü Telefonica ile anlaşarak söz konusu projeye hız kazandırdı.
Farklı fikirlerin ana vatanı olarak bilinen İndiegogo’daki orijinal projelere bir yenisi daha eklendi. Bluesmart isimli şirket akıllı bavul projesini için ünlü mobil operatörü Telefonica ile anlaşarak söz konusu projeye hız kazandırdı.

Yaratıcı projelerin filizlenmesine olanak sağlayan İndiegogo’da tanıtılan proje tanıtıldığı ilk günden itibaren birçok kullanıcının dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Telefonica ile yaptığı anlaşmayla birlikte akıllı bavullar üzerinde bu şirkete ait olan 3G’li SIM’leri kullanacak olan şirketin M2M sayesinde telefonlarla iletişim kurması hedefleniyor. Bunların dışında bavulun dikkat çeken en büyük özelliği ise güvenlik sistemi olmuş. Akıllı telefonunuz aracılığıyla kitlenebilen bavul, daha önceden belirleyeceğiniz mesafeden uzaklaşırsa akıllı telefonunuza uyarı gönderiyor.
 

İçerisinde bulunan şarj ünitesiyle birlikte gelen bavul ayrıca seyahatte olduğunuz süreyi veya toplamda ne kadar yol katettiğinizi arayüzü sayesinde kullanıcıya görüntüleyebiliyor. Akıllı saatlerle de senkronize edilmesi planlanan bavula sahip olmak için 300 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. 2015'in Temmuz ayında kullanıcılara ulaşacak olan bavul hakkındaki ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0