Duştayken Telefonla Konuşamama Sorunu Ortadan Kalkıyor

0
0
0
0
0
Duştayken Telefonla Konuşamama Sorunu Ortadan Kalkıyor
Tuvalete girerken bile yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlar, teknolojinin gelişmesiyle birlikte sınırlarını genişletiyor. Her nerede olursa olursa başarılı bir şekilde akıllı telefon kullanan kişilerin ‘’peki ya duşta?’’ sorusuna cevapsız kalmayan geliştiriciler, Bluetooth Shower Speaker isimli cihazı teknoloji dünyasına tanıttılar.
Tuvalete girerken bile yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlar, teknolojinin gelişmesiyle birlikte sınırlarını genişletiyor. Her nerede olursa olursa başarılı bir şekilde akıllı telefon kullanan kişilerin ‘’peki ya duşta?’’ sorusuna cevapsız kalmayan geliştiriciler, Bluetooth Shower Speaker isimli cihazı teknoloji dünyasına tanıttılar.

Duşta söylenen şarkılara düet yapmaya hazır olan cihaz sayesinde sizi en olmadık zamanlarda aramayı başarabilen arkadaşlarınıza cevap verebiliyorsunuz. Su geçirmez yapısı, duş alırken müzik keyfini sonuna kadar yaşatmaya yemin etmiş gibi görünüyor. Bu arada, sonsuz konuşma hakkı olsa sonsuzun 2 katını istemekten geri kalmayacak kişiler için duşta konuşma imkanı, şimdiden gelen su paralarına hayırlı olsun dedirtiyor.Büyük bir sorunu ortadan kaldıracak olan Bluetooth Shower Speaker’a sahip olmak için 35 doları gözden çıkarmanı gerekiyor. Müzik dinlemek bir yana duş alırken goy goy yapmak sizce ne kadar mantıklı ? Buyrun yorumlara...
   
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0