Breanna 5 Yaşında Ama 1 Milyon Takipçisi Var

1
0
0
0
0
Güney Kore’de yaşayan 5 yaşındaki Breanna Youn’un şöhreti, ülkesinin dışında Malezya, Singapur ve Endonezya’ya kadar ulaşmış durumda. 5 yaşında olmasına rağmen Instagram’da 1 milyona yakın takipçisi olan bu “velet”, ABD’nin ünlü oyuncularından Cameron Diaz’la aynı takipçi sayısına sahip.
Güney Kore’de yaşayan 5 yaşındaki Breanna Youn’un şöhreti, ülkesinin dışında Malezya, Singapur ve Endonezya’ya kadar ulaşmış durumda. 5 yaşında olmasına rağmen Instagram’da 1 milyona yakın takipçisi olan bu “velet”, ABD’nin ünlü oyuncularından Cameron Diaz’la aynı takipçi sayısına sahip.
 
Annesinin bir gün Vine’a video yüklemesinden sonra Breanna’nın şöhreti almış başını yürümüş. Bazen laptopuyla, bazen oyuncaklarıyla bazen de lüks arabaların yanında fotoğraflar çektirerek popülerliğini giderek arttıran bu minik kızı Instagram’da 1 milyondan fazla kişi takip ediyor. Vine’da 305 bin ve Facebook’ta 210 bin takipçisi varmış. Breanna’nın ailesi Güney Kore’de yaşıyormuş, fakat Mayıs ayında Dubai’ye taşınmışlar.


 
Minik fenomen popüler olmaya o kadar alışmış ki, bir alışveriş merkezine gittiğinde “insanlar neden benle fotoğraf çektirmiyor” diyecek duruma kadar gelmiş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0