Cep Telefonunuzu Mikrofon Olarak Kullanabileceksiniz

2
1
0
0
0
​Artık genel olarak Viber’dan ya da Facebook’un sunduğu konuşma uygulamalarını kullanarak telefon görüşmeleri yapıyor olsak da bazen mikrofona ihtiyaç duyabileceğimiz zamanlar olabiliyor. İşte bu uygulama sayesinde cep telefonunuzu mikrofon olarak kullanabileceksiniz.
Artık genel olarak Viber’dan ya da Facebook’un sunduğu konuşma uygulamalarını kullanarak telefon görüşmeleri yapıyor olsak da bazen mikrofona ihtiyaç duyabileceğimiz zamanlar olabiliyor. İşte bu uygulama sayesinde cep telefonunuzu mikrofon olarak kullanabileceksiniz.

Bunu yapabilmeniz için bir Windows sürücüsüne ve Android uygulamasına ihtiyacınız var. Kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz uygulamayla birlikte öncelik olarak WO Mic adresine gidip gerekli uygulamaları telefon bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Tüm uygulamaları yükledikten sonra akıllı telefonunuza ve bilgisayarınız indirdiğiniz programı çalıştırın. Daha sonra uygulamadaki Settings bölümünden hangi internet bağlantısını kullanıyorsanız onu seçerek mikrofonunuzu kullanmaya başlayın.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0