Çocuklar İçin Üst Düzey Android Spor Araba

11
5
3
0
0
Harika spor araba artık sadece büyükler için bir lüks olmaktan çıkıyor!
Spor arabalar hepimizin (Özellikle erkeklerin) en büyük hayallerindendir. Bugatti, Lamborghini, Skyline, Porsche, Koenigsegg, Pagani, Mercedes, BMW, Ferrari ve niceleri birçoğumuzun hayallerini süsler. Yarış oyunlarıyla bu hayallerimizi yaşattıımız SuperSport arabaların artık çocuklara özel bir versiyonu yolda.

Henes firması tarafından üretilen Broon F8 adında çıkacak olan araç görünüş açısından birçok spor arabalarla rahatlıkla aşık atabilecek cinsten.Üstü açık olan bu araç Android işletim sistemiyle çalışıyor. Aynı zamanda opsiyonel olarak sunulan 7 inçlik Android tablet ya da 7 inçlik dokunmatik ekranı da bulunan Broon'da hız değerleri görüntüleme ve hız sınırı koyma, far ayarları ve ses sistemi ayarları gibi birçok sçenek bulunuyor. Aynı zamanda acil çağrı butonu da bulunan bu ekranda çocuğun sizin farketmediğiniz bir anda yaşayabileceği sorun anında size bildirebiliyor.

Tablet için sürüş simulasyonu ve yarış oyunları gibi farklı oyun ve çeşitli uygulama seçeneği sunan Broon, çocuğunuz için eğlenceli olduğu kadar da küçük yaşta araç kullanımını öğretebiliyor.Uzaktan kumanda ile de kontrol altında tutulan Broon F8'de hızlı-yavaş ve tırmanma (arazi) modu olarak 3 farklı mod bulunuyor. Ortam koşullarına göre seçebileceğiniz bu 3 modda tırmanma modu gerek gördüğü anda otomatik olarak da devreye giriyor. Her tekerde bulunan süspansiyon ile de kasis ve çakıllı yol gibi diğer rahatsız edici yollarda ve engellerde rahatlık sağlayan araç eğitim çizgilerini de tanıyabiliyor.6 sensör ile çocuklar için güvenlik açısından da üst seviye bir koruma sağlayan Broon, üzerinden geçemeyeceği bir engel ile karşılaştığı anda anında duruyor. Ayrıca siz meşgul veya dalgınken aracı kullanan çocuğun uzaklaşmasını engellemek açısından belli bir uzaklıktan sonra kendi kendine duran araç aynı zamanda kumandan da istediğiniz zaman durdurabiliyorunuz. Ayrıca çocğunuz bayır aşağı inmeye kalkarsa diye sensörler vasıtasıyla otomatik olarak yavaşlama sağlayan araç güvenlik açısından dört dörtlük bir araba.Kırmızı, siyah ve beyaz seçenekleri, tablet veya dokunmatik ekran opsiyonel seçenekleriyle satışa çıkan Broon F8'in $895 ile $.1000 arasında değişecek fiyatla satışa çıktı. Açıkcası bana göre bu kadar donanımlı ve güvenilebilir şekilde yapılan araba için gayet uygun bir fiyat.

Son olarak 7-8 yaş altı çocuklar için dizayn edildiğini ama özellile 5 yaş ve altı için daha uygun olduğu da belirtmiş olalım.

Eğer aracı çocuğunuz için almak istiyorsanız bu adres üzerinden iletişim kurarak Türkiye ofislerine gidebilir, arayabilir ya da fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
11
5
3
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
5
3
0
0