Müzik ile Video Keyfini Bir Araya Getiren Cihaz: Mask

0
0
0
0
0
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı cihazlar da kıyafetlerimiz gibi kombin edilmeye başladı. Bu alanda bir ilke imza atmak isteyen Dashbon, ekran ile kulaklığı bir araya getirerek kullanıcılara farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. 
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı cihazlar da kıyafetlerimiz gibi kombin edilmeye başladı. Bu alanda bir ilke imza atmak isteyen Dashbon, ekran ile kulaklığı bir araya getirerek kullanıcılara farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. 

Şık görüntüsüyle dikkat çeken Mask adındaki ekran-kulaklık, görüntüsü dışında iki farklı deneyim yaşatıyor. Yalnızca bu özelliklerine bakarak bile sahip olmak isteyeceğiniz Mask’ın temel özellikleri de yabana atılır gibi değil. 4 saat dayanabilen dahili batarya, 1366 x 768 piksel çözünürlük (45 derece görüş açısı),  20-20,000Hz frekans tepki aralığı, 103 dB hassaslık, 32 Ohms empedans, 80 mW maksimum güç, yüzde 1'den az harmonik bozulma, 40 neodymium sürücüler, 425 gram ağırlık, USB ve HDMI girişi cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor.
 

Cihazın kullanımı ise oldukça pratik. Müzik dinleyeceğiniz zaman ekranı yukarı kaldırmanız, video izleyeceğiniz zaman ise ekranı aşağıya indirmeniz yetiyor. Kısacası kimseyi ekstra bir aparat söküp takmakla uğraştırmıyor. Eğer bu yaratıcı proje ilginizi çektiyse Indiegogo üzerinden 320 dolar bağış yapabilirsiniz. Ayrıca Mask’ın, bağış yapan kullanıcılara Ekim ayında ulaşacağını haberimize ekleyelim. 
Kaynak: indiegogo.com
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0