Bilgisayar, Telefon Ve Tabletinizi Aynı Anda Şarj Edin

0
0
0
0
0
Bir adaptör düşünün, kablo kalabalığı yapmadan hem dizüstü bilgisayarınızı hem telefonunuzu, hatta varsa tabletinizi de aynı anda şarj etsin. İşte böyle bir ataptör var ve ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz.

Özellikle dizüstü bilgisayar kullanan kişilerin dert yandığı bir problemdir kablo kalabalığı. Çünkü masaüstünde daha fazla kablo olsa da bulunduğu masanın arkasına gizlendiği için toplamanız gerekmedikçe çok sorun yaratmaz, fakat dizüstü bilgisayarı kullanan kesim -hatta bataryası ömrünü bitirmişse eğer- kablonun yeteceği mesafelerde takılmak zorundadır. Hatta artık akıllı telefonları da sık sık şarj etmek gerektiği için, şarj edecek bir priz boşluğu da bulmaları gerekir. Hele bir de tableti varsa o iş çığrından çıkar. En az 3lü uzatma prizleri aramaya kalkmak zorunda kalırız. (Tabletiniz ve telefonunuzu bilgisayara bağlayarak da şarj edebilirsiniz ama yavaş şarj durumundan dolayı o da ayrı bir dert oluyor malesef.)İşte şimdi Zolt isimli firma bu dertlerinize derman olacak bir adaptör üretti. Adı Zolt Laptop Charger Plus olan adaptör 3'ü 1 arada bir adaptör tipi olarak karşımıza çıkıyor. Yani haberimizin başlığında belirttiğimiz gibi tek bir adaptör üzerinden hem dizüstü bilgisayarınızı, hem de üzerindeki fazladan 2 adet usb girişiyle telefon ve tabletlerinizi (ya da usb ile şarj özelliği olan herhangi bir cihazınızı) şarj edebilme özelliğine sahip.

Dünyanın en küçük adaptörü olarak lanse edilen Zolt, cebinize sığabilecek kadar küçük bir boyutta ve tasarımsal olarak da hoş görünen bir cihaz olarak görünmekte.Ön sipariş fiyatı olarak $80 olan cihaz satışa çıktığında $100 fiyat etiketiyle satılacak. Bu adres üzerinden pre-order kısmıyla ön sipariş yapabileceğiniz cihaz şu an için sadece Amerika'da ikamet edenler için ön siparişe açık olduğunu belirtelim. Fakat eğer Amerika'da yaşıyorsanız ya da bir tanıdığınız vasıtasıyla almayı planlıyorsanız dizüstü bilgisayarınıza uygun olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var. (Örneğin benim dizüstü bilgisayarımla uyumlu değil.)
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0