Boş Arazide Düşen Drone'u Bomba Sanan Yurdum İnsanı

0
0
0
0
0
Ülkemizdeki eğlencel ve bir o kadarda saf temiz kalpli gençlerimizden boş bir arazide düşen drone'u bulduklarında veridkleri masum ve bir o kadarda güldüren tepkilerini mutlaka izlemelisiniz.
Drone konusunda her ne kadar sizler gibi internetten teknolojiyi takip edenler olsa da ne olduğuna ve ne işe yaradığına dair bilgisi olmayanlar da tabiki mevuct. Sizlere paylaşacağım videoda da aynı bu durum mevcut.

Ülkemizin saf, temiz kalpli ve verdikleri tepkiler ile sizleri güldürecek çocuklarımız çorak bir arazide drone ile çekim yapan Turgut Kızıltaş'ın cihazının düşmesi sonucu 4 genç arkadaş bu drone'u bulur. Sonrasında veridkleri tepkiler ise görülmeye gerçekten değer. Ama şunu tekrar belirtmek istiyorum, gerçekten "yurdum insanı" dediğimiz durumlardan birini izleyeceksiniz ve bunun cahillik değil masum ve saflıktan kaynaklanan güzel bir video olduğu kanısındayım.Biraz G.O.R.A'dan hatırlayacağımız "Ufo gören masum köylü" repliğinin "Drone gören masum köylü" versiyonu gibi olduğunu düşünebiliriz. Ama yapılan montaj ile ve arkadan Testere serisinden tanıdığımız Charlie Clouser'ın Hello Zepp müziği ile yapılan güzel bir çalışma olmuş.

Drone'u bulan kardeşleriminizin buldukları şeyi anlamaya çalışmaları ve bir anlık saatli bomba olabileceğini düşünmeleri bile görülmeye değer. (Gerçi neden akıllarına bomba geliyor acaba diye bir soru da sormak istedim ama orası bambaşka konulara gireceği için sadece bi bahsetmiş olayım)

Sizleri lafı da fazla uzatmadan bu tertemiz kardeşlerimize ait videoyu koyarak iyi seyirler dileyelim;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0