Drone İle Yapılan İlk Balık Avı 300 Binden Fazla İzlendi

1
0
0
0
0
Drone İle Yapılan İlk Balık Avı 300 Binden Fazla İzlendi
İlk çıktığı günden bu yana farklı alanlarda kullanılar Drone’lar yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Ülkemizde küçük çocuk gibi bakkala sigara almaya gönderilen Drone’lar bu sefer sosyal medyaya farklı bir kulvardan girmeye hazırlanıyor. 
İlk çıktığı günden bu yana farklı alanlarda kullanılar Drone’lar yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Ülkemizde küçük çocuk gibi bakkala sigara almaya gönderilen Drone’lar bu sefer sosyal medyaya farklı bir kulvardan girmeye hazırlanıyor. 

Sınırlar arası uyuşturucu kaçaklığından bile nasibini alan Drone’ların yükselişi artık kontrol edilemez bir seviyeye geldi. Facebook’ta bulunan RYOT sayfasında paylaşılan videoda bir Drone kullanıcısı, oltaya gerek kalmadan nasıl tek taşla iki kuş vurulabileceğini gözler önüne serdi. Yayınlandığı günden sonra 8 bini aşkın paylaşımla ve 300 binden fazla görüntülenmeyle rekora koşan yaratıcı hareket izleyenlerin beğenisini kazandı. 
 

Yakın zamanda kız istemeye gönderilse şaşırmayacağımız Drone’ların daha farklı kullanım alanlarıyla karşımıza çıkmasını bekliyor ve başarılarının devamını diliyoruz. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0